Pro našeho významného klienta, mezinárodní luxusní pětihvězdičkový hotel sídlící v nádherném starobylém centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior účetní/kontrolor s angličtinou. Jedná se o pozici, která kontroluje příjmy hotelu, které plynou z hotelových pokojů, restaurace, baru, spa a dalšího.

Náplň práce

  • Audit veškerých výnosů a příjmů hotelu, jejich zaúčtování a reporting
  • Denní income audit
  • Kontrola, že se data z jednotlivých systémů hotelu správně překlapí do účetního systému
  • Kontrola, že je vše správně zaúčtováno, podepsáno a schváleno dle interních směrnic hotelu
  • AP - zpracování přijatých faktur
  • Ad hoc úkoly od hl. účetní a pomoc při uzávěrkách
  • Komunikace s odděleními v rámci Evropy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Minimum 1. rok zkušenosti na nějaké účetní pozici
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • Praxe z hotelu výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, orientace na detail

Nabízíme

  • Lákavé pracovní prostředí a mezinárodní tým milých kolegů
  • Velmi dobré finanční ohodnocení a benefity
  • možnost karierního postupu nebo přesunu do zahraničí

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Financial Controller, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.