Náplň práce:

- zajištění, vedení, úkolování, kontrola a motivace zaměstnanců

- zodpovědnost za zkvalitňování a optimalizaci řízených procesů v rámci systému managementu společnosti, včetně návrhů na zlepšování procesů

- silné manažerské dovednosti

- zodpovědnost za vykonávané činnosti přímo vedení společnosti

- zodpovědnost za analýzu systému plánování zakázek, koordinaci a optimalizaci výrobních kapacit

- organizace práce a plánování výroby

- zodpovědnost za bezproblémový chod společnosti během běžného provozu

- operativní řešení problémů

- schvalování a kontrola dodržování interních předpisů

- nábor zaměstnanců

- komunikace s externími dodavateli služeb a kontrolními institucemi

Požadujeme:

- praxe v oblasti teplárenství a strojírenství výhodou

- výborné komunikační a prezentační dovednosti, asertivita

- ambiciózní člověk s výrazným zaměřením na výsledky

- odolnost vůči stresovým situacím

- komunikační a prezentační dovednosti

- vyjednávací a organizační schopnosti

- zvládání těžkých situací a schopnost řešit konflikty

- schopnost motivovat druhé, autorita

- schopnost rozhodovat

- praxe na obdobné pozici výhodou

- němčina a angličtina výhodou

- dobrá znalost Microsoft Office

- flexibilita

- ŘP skupiny B

Nabízíme:

- školení hrazené firmou

- firemní vůz i k soukromým účelům

- firemní celodenní stravování

- penzijní + cestovní + pojištěni na škodu způsobenou zaměstnance zdarma

- finanční odměny za dosažení stanovených cílů

Společnost
Aqotec s.r.o.
Adresa
U sladovny 425, Hodonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Aqotec s.r.o., Silvie Marková