Java vývojář/-ka senior

Chcete být součástí týmu Komerční pojišťovny, který posouvá věci dopředu a stále se rozvíjí?

Do našeho interního vývojového týmu hledáme seniorního java vývojáře na plný pracovní úvazek. Náš nový kolega či kolegyně se bude podílet na vývoji interních aplikací a služeb pro nově budovanou API vrstvu. Dále očekáváme aktivní zapojení do příprav návrhu řešení (solution design) na základě požadavků byznysu, ale zároveň i pomáhat méňě zkušeným kolegům a provádět codereview. V neposlední řadě od nového kolegy očekáváme schopnost navrhovat a realizovat zlepšení, podílet se na projektech společnosti a spolupracovat na dalších úkolech týmu.

Co děláme?

V našem týmu zajišťujeme vývoj interních aplikací a služeb se zaměřením na integrace mezi systémy. Navrhujeme a realizujeme aplikační komponenty dle požadavků byznysu. Budujeme API vstvu, protože věříme, že je to do budoucna správný směr. Snažíme se zavádět moderní technologie a postupy v rámci dodávek aplikací. Naše aplikace provozujeme nyní již plně v kontejnerech a v clustrovaném prostředí. Podílíme se na změnách ve společnosti a zajišťujeme naplnění strategických cílů společnosti.

Co z Vás udělá člena našeho týmu?

Umíte jazyk Java, framework Spring. Snažíme se držet krok a používat nejnovější verze. Dokážete pomoct s optimalizací kódu či laděním výkonu aplikace
Máte zkušenosti s návrhem a vývojem webových služeb. Služby máme ve standardu REST. Některé starší však ještě ve standardu SOAP, ale postupně přepisujeme.
Orientujete se v práci s databázi. Pro přístup do databáze používáme Hibernate, ale někdy je zapotřebí umět napsat i základní SQL dotazy a chápat základní principy relačních databází.
Umíte systém navrhnout. Oceňujeme schopnost návrhu na základě požadavků, optimálně ve spolupráci v modelovacím jazykem UML a Enterprise architectem.
Máte rádi agilní metodiky. My také a snažíme se je aplikovat při každodenní práci.
Jste týmový hráč/ka. Osamělým vlkům už odzvonilo i v IT.
Jste systematický/á a dotahujete věci do konce. Nic se nedokončí samo a úkoly je potřeba nejen splnit, ale také zdokumentovat – a to vše s ohledem na priority.
Rádi věci vylepšujete. Máte nápady jak postupy ve vývoji inovovat, prezentovat kolegům nové trendy a ukázat je v praxi.
Jste flexibilní. Jak to už tak v IT bývá, některé práce mají své priority a termíny dodání.
Nebojíte se učení. IT se vyvíjí velmi rychle a my musíme s vývojem držet krok.
Ukončil/a jste střední školu maturitou. A zároveň už máte alespoň 5 letou praxi.
Angličtina vám jde od ruky. V IT bez základní angličtiny nepřežijete a ve společnosti s mezinárodním vedením to platí dvojnásob.
Uvítáme, pokud máte přehled, případně reálné zkušenosti v následujících oblastech: Maven, Git, Docker, Kubernetes, WSO2, Angular, Struts 2.

Co Vám ještě nabízíme?

V Komerční pojišťovně máme přátelskou a neformální pracovní atmosféru. Často se potkáváme i mimo práci třeba na sportovních turnajích a výletech.
Šikovné kolegyně a kolegy rádi podpoříme v kariérním růstu v rámci skupiny Komerční banky/Société Générale v České republice, popř. mezinárodně.
Rádi vás odměníme balíčkem benefitů (bonusy – individuální i kolektivní, stravenky, cafeterie, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, home office, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových), akciový program, jazykové a další vzdělávání, slevy na služby v rámci skupiny SG, otcovské volno, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity atd.)

Rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis, tak nám napište.


Informace o pozici

Společnost
Komerční pojišťovna, a.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Komerční pojišťovna, a.s., Milica Podracká
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.