Jako švýcarská rodinná firma s více jak 5500 zaměstnanci po celém světě přinášíme pokročilá mechatronická řešení ve třech specializovaných divizích. Našim zákazníkům v různých průmyslových odvětvích dodáváme vysoce kvalitní elektrické konektory, díky kterým jsou jejich výroba a produkty spolehlivější, efektivnější a bezpečnější.

Pro posílení našich aktivit v divizi Electrical Connectors nyní hledáme nového člena týmu na pozici Marketing Specialist, který nám pomůže vytvářet obsah a efektivně spravovat jednotlivé komunikační kanály. Díky tomu budeme zlepšovat povědomí o značce Stäubli a generovat nové obchodní příležitosti.

Koho hledáme?

  • Všestranného člena týmu, který bude vytvářet kvalitní obsah pro naši komunikaci a bude ho umět dostat k našim potenciálním zákazníkům.
  • Zájem o marketing je samozřejmě základ, bude se Vám ale hodit i vlastní zkušenost z B2B prostředí v průmyslové oblasti – našim produktům a řešením musíte rozumět.
  • Bez angličtiny pro každodenní komunikaci se neobejdete, výhodou Vám bude znalost balíčku Adobe Creative Cloud nebo marketingového nástroje Eloqua.

Co budete dělat?

  • Spolupracovat s vedoucím divize, s obchodním týmem v rámci střední a jihovýchodní Evropy i s centrálou ve Švýcarsku na přípravě a implementaci marketingové strategie.
  • Organizovat virtuální a brzy snad zase i fyzické eventy od pozvánek po finální reporting.
  • Spravovat naše komunikační kanály a spolupracovat s odbornými časopisy.
  • Zajišťovat objednávky, lokalizaci, menší překlady a výrobu pro tištěné materiály.
  • Pracovat s naším CRM systémem, vybírat cílové skupiny pro naše kampaně, podílet se na aktualizaci dat a pravidelném oslovování menších zákazníků.

Za to nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné švýcarské společnosti.
  • Mladé, dynamické a přátelské mezinárodní pracovní prostředí.
  • Firemní iPhone a notebook, možnost práce z home office i z kanceláře, pět týdnů dovolené, příspěvek na sport a volný čas, sick days a vzdělávací kurzy.

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, budeme se těšit na Vaše CV a motivační dopis.

Společnost
Stäubli Systems, s.r.o.
Adresa
Hradecká 536, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Online Marketing, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Stäubli Systems, s.r.o., Michal Scholze
+420 731 131 734