Co vás čeká

propagace naší organizace a našich aktivit na sociálních sítích, komunikace s veřejností, spolupráce při přípravě a organizování benefičních a osvětových akcí, návrh letáků....

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

požadujeme SŠ vzdělání s maturitou

komunikační a koordinační dovednosti
charismatické vystupování
otevřenost k možnostem lidí se zdravotním postižením žít běžný život
aktivní přístup k řešení úkolů
schopnost týmové spolupráce
odolnost vůči stresu
časová flexibilita
práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet)
řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

preferujeme osobu se zdravotním znevýhodněním (ZTP, ID)

praxe v oblasti Public relations, marketingu

praxe v sociálních službách či neziskové organizaci

Co vám můžeme nabídnout

. zajímavou, různorodou práci

· osobní růst, supervizi

· vstřícné pracovní prostředí

· služební notebook, telefon pro výkon pozice

· flexibilní pracovní dobu

· mzdové podmínky dle kvalifikace a praxe od 10.000,- + cílové odměny

· možnost využívat zaměstnanecké benefity (+ dovolená, sick days, studijní volno)

Zájemci zašlete profesní životopis a motivační dopis (max. 200 slov) do 14.5.2021. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt: Pavla Češková mob.: 604 568 478

Více informací o organizaci: www.roska-cb.cz

Společnost
Unie ROSKA - reg. org. ROSKA ČESKÉ BUDĚJOVICE, z.p.s.
Adresa
Lipenská 869/17, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 10 000 – 20 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Unie ROSKA - reg. org. ROSKA ČESKÉ BUDĚJOVICE, z.p.s., Věra Švábová
604 568 478