La Strada ČR, o.p.s. přijme nového kolegu na pozici pracovníka v sociálních službách. Vzhledem k nočním službám v mužském azylovém bytě, pozice je vhodná pro muže.

Termín nástupu možný ihned nebo dle domluvy.

Pracoviště: Praha

Pracovní úvazek: 0,6

Pracovní náplň:

Denní služby v rozsahu (1-2) dne v týdnu

  • přímá práce s klienty a klientkami organizace na činnostech vedoucích k začlenění do běžného života (např. hledání práce)
  • doprovázení klientů a klientek na úřady apod., trávení volného času s nimi
  • administrativní práce

Noční služba v azylovém bytě pro muže (1-2)x týdně od 22 do 6 hodin

  • kontrola a údržba stavu azylového bytu, kontrola dodržování pravidel ubytování a soužití v bytě, řešení konfliktů mezi klienty
  • vydávání hygienických a úklidových prostředků klientům
  • povídání s klienty s cílem sdílení a podpory
  • zapisování zpráv z nočních služeb

Účast na poradách v kanceláři organizace v pondělí cca od 12 do 16 hodin.

Účast na supervizích cca 1x za 6 týdnů, příležitostně na vzdělávacích kurzech.

Požadujeme:

  • kvalifikace podle zákona o sociálních službách (§ 116) – pozice je vhodná i pro studenty sociálních oborů v posledním či předposledním ročníku
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC
  • jazykové znalosti výhodou
  • samostatnost, flexibilita
  • psychická odolnost
  • empatie a schopnost vlídné a podpůrné komunikace a současně asertivita a schopnost pevného držení osobních hranic
  • respekt k jedinečnosti každé klientky bez ohledu na etnickou příslušnost, náboženské a politické přesvědčení, ekonomickou situaci a sexuální orientaci
  • důsledné dodržování mlčenlivosti ohledně informací o klientkách, pracovnících i organizaci

Nabízíme:

  • DPČ / pracovní smlouvu v rozsahu 0,6 úvazku
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • zázemí renomované organizace
  • zajímavou a dynamickou práci
  • odborné supervizní vedení
  • možnost rozvoje a dalšího vzdělávání

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 14.5. 2021

Společnost
La Strada Česká republika, o.p.s.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

222 721 810