Jak nám můžete pomoci?

Ve Strossle nabízíme vydavatelům online obsahu bezplatné nástroje pro zlepšování kvality návštěvnosti a zdroj příjmů z nativní reklamy. Věříme v nenásilnou a nevtíravou nativní reklamu. Respektujeme soukromí uživatelů, nepoužíváme cookies. Pracujeme pro velká a středně velká vydavatelství (Economia, Vltava Labe Media, Mafra, Internet Info, TV Nova, Burda, MSN.com, …). Máme spokojené inzerenty, kteří nám svěřují větší a větší rozpočty. Proto hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude nasazovat reklamní kampaně, řešit jejich optimalizaci pro co nejlepší výsledky a připravovat následná vyhodnocení. Komunikovat s obchodním týmem po celý den. Někdy můžete (nemusíte 😊) navrhovat ke kampaním chytlavé titulky a vyhledávat fotografie ve fotobankách. Na denní bázi budete sledovat a analyzovat výkon celé sítě, jednotlivých kampaní a kreativ. vyhodnocovat je a reportovat.

Koho hledáme?

Pečlivého, zodpovědného, samostatného člověka, spíše analytičtější typ, který rád pracuje s čísly a umí mezi různými reporty hledat souvislosti. Člověka, co zná online prostředí a nejsou mu cizí termíny jako CPC, CPT, CPM, CTR apod.

Co vám můžeme nabídnout?

Práci v menším pohodovém teamu v kancelářích s dobrou dopravní dostupností (u stanice metra Flora), po zaškolení možnost většinově pracovat z domova. Práce primárně na plný, případně i zkrácený úvazek. Spolupráce se zahraničními kolegy.


Informace o pozici

Společnost
Strossle Czechia, s. r. o.
Adresa
Slezská 1900/93, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Analytik prodeje, Marketingová komunikace, Referent, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Strossle Czechia, s. r. o., Markéta Pavlasová