Koho hledáme

Na pozici projektového manažera hledáme cílevědomého, zodpovědného, proaktivního a přátelského kolegu, jehož hlavním úkolem bude řízení projektů v jejich přípravné fázi. Příprava zadání pro projektanty, koordinace jednotlivých projektů či vedení projektové činnosti bude Vaší každodenní náplní. Zabýváme se výstavbou v pozemním stavitelství a základních technických vybavení (ZTV).

Kdo jsme

Jsme dynamicky se rozvíjející stavebně inženýrská společnost z Českých Budějovic s lokalitou působnosti převážně Jižní Čechy.

Náplň práce

  • příprava zadání pro projekční činnost, tzn. komunikace s kolegy v oddělení územního plánování, jednání s orgány státní správy, průzkumy realitního trhu apod.
  • vedení projektových prací

Požadujeme

  • VŠ nebo VOŠ technického směru
  • schopnost stanovení si priorit ( rozvoj a kontrola )
  • proaktivní komunikace na základě faktů
  • uživatelská znalost programů Excel, Word, AutoCAD případně ArchiCAD,
  • řidičský průkaz skupiny B
  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • pozici v rostoucí společnosti s pevným zázemím
  • odpovídající ohodnocení – nástupní plat bude stanoven dle zkušeností uchazeče v rozmezí 30-50 tis. hrubého
  • služební automobil, telefon, PC
  • kompletně vybavené zázemí v Českých Budějovicích
  • profesionální a přátelské prostředí
  • individuální přístup
  • benefity v podobě sick days, stravenky a spousty dalších

Co je výhodou

  • vysoké pracovní nasazení, kreativita, angažovanost, proaktivní a iniciativní přístup, analytické a koncepční myšlení se schopností vnímat souvislosti mimo zavedené postupy, argumentační a organizační schopnosti

Společnost
STAVOPRO s.r.o.
Adresa
Nemanická 440/14, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

STAVOPRO s.r.o., Dagmar Tůmová
739 485 867