Smetanova 220, 332 02 Starý Plzenec

Mistr výroby vín

pro Vinařství Víno Mikulov

Co Vás čeká:

· spolupráce při plánování výroby

· zajištění procesu ošetřování, skladování a přípravy na finalizaci vína

· senzorická kontrola vína

· evidence vína v elektronické podobě

· vedení týmu lidí ve školícím sklepě

Co byste měli splňovat:

· VŠ nebo SŠ vzdělání, zaměřené na obor výroby vína

· praxi v oboru minimálně 1 rok

· znalost práce s MS Office

· orientaci na kvalitu a výsledek

· komunikační schopnosti, asertivita

· zkušenost s vedením lidí

Co Vám můžeme nabídnout:

· možnost dalšího vzdělávání dle individuálního rozvojového plánu

· širokou nabídku firemních benefitů

· zázemí a prestiž silné společnosti

· zajímavou práci v přátelském kolektivu

Nástup: květen 2021 nebo dohodou

Společnost
BOHEMIA SEKT s.r.o.
Adresa
K Vápence 1675/603e, Mikulov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Potravinářství, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Výroba a průmysl, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bohemia Sekt s.r.o. , vinařství Víno Mikulov, Hana Kubíčková
+420 519 504 208