ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s.

Centrum sociálních služeb Josefa Korbela

Mlýnská 25, 602 00 Brno

hledá vhodného kandidáta na pozici

sociální pracovník/ice pro službu NDC, NOC

Požadujeme:

zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, vzdělání v oboru (min. VOŠ), doložitelná praxe v pomáhajících organizacích na profesionální nebo dobrovolnické bázi

Náplň práce:

podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrované sociální služby nízkoprahové denní centrum a noclehárna

Pracoviště:

Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Nástupní mzda:

26.200,- Kč, mzdové rozpětí do 35.000,-Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.

Pracovní podmínky:

Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0 nesměnný provoz, 37,5 hod/týden

Předpokládaný nástup:

01.06. 2021 nebo dříve dle dohody

Strukturovaný životopis zasílejte elektronicky na adresu kontaktní osoby.

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 20.5.2021

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne ve II.pol. května 2021 v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25.

Bližší informace o náplni práce poskytne vedoucí přímé práce paní Mgr. Jana Berčíková.

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)

Společnost
ARMÁDA SPÁSY
Adresa
Mlýnská 316/25, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 26 200 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

ARMÁDA SPÁSY, Lenka Fialová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.