Jak nám můžete pomoci?

Ve Strossle nabízíme vydavatelům online obsahu bezplatné nástroje pro zlepšování kvality návštěvnosti a zdroj příjmů z nativní reklamy. Věříme v nenásilnou a nevtíravou nativní reklamu. Respektujeme soukromí uživatelů, nepoužíváme cookies. Pracujeme pro velká i středněvelká vydavatelství (Economia, Vltava Labe Media, Mafra, Internet Info, TV Nova, Burda, MSN.com, …). Máme spokojené inzerenty, kteří nám svěřují větší a větší rozpočty. Proto potřebujeme neustále rozšiřovat naši síť o další obsahové weby, které si zdarma zlepší kvalitu návštěvnosti a navíc od nás dostanou zajímavý výnos z nativní reklamy. Hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude oslovovat nové vydavatele, starat se o ně a poskytovat jim veškerý servis.

Co byste měli znát?

Základem je aktivita, pozitivní přístup, nadšení. Očekáváme aspoň malou zkušenost z médií či orientaci v online marketingu. Zbytek naučíme.

Co vám můžeme nabídnout?

Jsme malý přátelský team, v kancelářích blízko Flory se potkáváme v osmi lidech. Zajímají nás hlavně výsledky, nabízíme proto rozsáhlou možnost home office a flexibilní úvazek, minimálně však poloviční. A samozřejmě zajímavé finanční ohodnocení.


Informace o pozici

Společnost
Strossle Czechia, s. r. o.
Adresa
Slezská 1900/93, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Strossle Czechia, s. r. o., Patrik Mališ
606 444 111