Jsme česká výzkumná agentura s inovativním přístupem k potřebám našich klientů, kterým pomáháme zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb a vztahy se zákazníky. Na trhu působíme již 18 let a jsme leadrem ve své specializaci. Pro více informací se prosím podívejte na www.marketvision.cz a www.feedtrack.eu

Project Manager – výzkum trhu, customer experience

Hledáme kolegyni nebo kolegu do Customer Experience týmu. Povedete výzkumné projekty, budete komunikovat s klienty a spravovat IT aplikace, které pomáhají významným společnostem získávat a zpracovávat zpětnou vazbu od zákazníků. Spektrum našich zákazníků je široké, dostanete se tak k mnoha zajímavým projektům.

Co vás čeká?

  • účast na prezentacích a schůzkách s klienty, příprava designu projektů, nabídek
  • komunikace s klienty ohledně nastavení nových projektů – cílové skupiny, dotazníky, zákaznické databáze, pravidla třídění, reporting pro různé úrovně přístupů, sdílení zpětné vazby se zaměstnanci
  • správa běžících projektů – přijímání požadavků na změny v dotazníku, reportingu, nastavení přístupů
  • provedení požadovaných úprav přímo v aplikaci nebo předání složitějších požadavků na administrátora aplikace a následná pečlivá kontrola nastavení a finálních materiálů a výstupů
  • vedení záznamů o průběhu projektu, detailech nastavení a uživatelích
  • komunikace s programátory u pokročilejších zadání; vítána je schopnost navrhovat další zlepšení aplikace
  • příležitostná příprava analýz a reportů ze získaných dat mimo aplikaci

Pro radost z práce je třeba:

  • umět dobře komunikovat v rámci týmu i směrem ke klientům
  • mít strukturované a logické myšlení, součástí práce je definování podmínek a vazeb v systému
  • být pečlivý a pozorný - zakládáme si naprosté spolehlivosti našich řešení
  • mít kladný vztah k datům a novým technologiím
  • mít prozákaznický přístup - našim klientům pomáháme zlepšovat zákaznický zážitek a chceme, aby je i práce s námi těšila

Výhodou bude, když máte:

  • znalost technik výzkumu trhu
  • zkušenost s přípravou a vedením výzkumných projektů
  • znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na zajímavých CX projektech pro řadu významných společností
  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasných home office
  • vstřícný přístup k zaměstnancům s dětmi, možnost se domluvit na zkráceném úvazku
  • klidnou lokalitu v blízkosti metra C (10 minut pěšky od Budějovické, 5 minut od Brumlovky)
  • v klidných dobách jsme zvyklí několikrát do roka pořádat firemní víkendové akce (lyže, kola, turistika)

V odpovědi prosím zašlete motivační dopis a životopis. Budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na setkání.

Společnost
MARKET VISION s.r.o.
Adresa
Baarova 1405/3a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.