Jsme moderní, perspektivní, přátelská a nadstandardně vybavená základní škola s více než 600 žáky a s jasnou vizí vzdělávání pro 21. století. Stávající areál školy se nachází v prosperující obci Dolní Břežany, okres Praha západ. Tvoří ho budova školy (1984), nový třípodlažní školní pavilón (2015), sportovní hala (2017), která získala řadu architektonických ocenění, víceúčelové hřiště (2017) a hypermoderní polyfunkční školní dílny (2019).

První školní budova byla v Dolních Břežanech postavena Arcibiskupstvím pražským v roce 1826 v centru obce v těsném sousedství zámecké kaple.

V září 2016 jsme zahájili koncept tříd s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů pro šikovné, zvídavé a studijně zaměřené děti. V každém ročníku máme jednu takovou třídu, kterou navštěvuje max. 18 žáků. Výuku zajišťujeme ve spolupráci s neziskovou organizací Život je věda, z. ú. (založena obcí Dolní Břežany), která mj. garantuje výuku doplňkových kurzů pro žáky z těchto tříd (anglická konverzace, německá konverzace, osobnostní a sociální rozvoj, matematická logika, Science, projektová výuka …).

Dolní Břežany jsou moderní obec se skvělou vybaveností a také s velmi dobrým dopravním spojením s Prahou – autobusy č. 331 a 333 na Kačerov (metro C) a autobus 341 do Modřan (dále pak tramvajová linka č. 17 směrem do centra). Autobusová zastávka je v blízkosti školy.
www.dolnibrezany.cz

Učitel/ka 1. stupně a Učitel/ka angličtiny na ZŠ

Hledáme mezi sebe kolegyni či kolegu kvalifikovanou/kvalifikovaného jako

UČITEL / UČITELKA 1. stupně (AJ výhodou)

a

UČITEL / UČITELKA ANGLIČTINY (zkušenosti s Cambridge kurikulem výhodou).

Pokud vás učení baví, dokážete děti nadchnout a inspirovat, na vašich hodinách se nenudí, jste jim autoritou, a i přesto s nimi máte hezký vztah, pak hledáme právě vás!

Na oplátku nabízíme přátelské prostředí, moderní učebny, podporu v sebevzdělávání a možnosti spoluvytvářet školu, kterou bychom si pro své děti všichni přáli.

Pokud nejste přímo z Dolních Břežan a blízkého okolí, nabízíme vám možnost ubytování ve služebním bytě.

Dobré spojení s Prahou – bus z Kačerova nebo Modřan.


Informace o pozici

Společnost
Základní škola Dolní Břežany, okres Praha - západ, příspěvková organizace
Adresa
Na Vršku 290, Dolní Břežany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Základní škola Dolní Břežany, okres Praha - západ, příspěvková organizace, Ing. Kamila Menclová
Na Vršku 290, 252 41 Dolní Břežany, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.