SECURITY TECHNOLOGIES a.s. je významnou českou společností v oboru bezpečnostních technologií a slaboproudých el. instalací. Je zaměřena nejen na dodávky, montáže ale i na následný servis. I z toho důvodu má v ČR 6 samostatných kamenných poboček. Jde o stále se rozvíjející stabilní společnost s historií od roku 1991.

PROJEKTANT BEZPEČNOSTNÍCH TECHNOLOGIÍ

Co vás čeká

  • Projektování slaboproudých systémů, zejména el. požární signalizace, zabezpečovačky, kamerové systémy, strukturované kabeláže, rozhlas...
  • Zpracovávání technické dokumentace v prostředí vektorové grafiky.
  • Zpracovávání výkazů výměr, rozpočtů a analýz.
  • Účast na školeních, prezentacích veletrzích, konferencích...
  • Začlenění do oddělení obchodu – spolupráce s kolegy obchodníky.
  • Práce na projektech významných zákazníků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Praxi v oboru slaboproudých technologií, znalosti z oboru PZTS (EZS), EPS, CCTV, LAN...
  • Min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Zkušenosti s prací v CAD prostředí, pokročilé znalosti MS Office
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně §6 (obnovit lze u nás).
  • Osvědčení revizní technik elektro (§10) výhodou (lze získat u nás).
  • Předpoklad pro získání osvědčení NBÚ (trestní bezúhonnost).
  • Řidičské oprávnění sk. B.
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a týmového ducha.
  • Organizační a komunikační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Mzdové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích.
  • Prémie za zakázky.
  • Přátelský pracovní kolektiv – 6 poboček v rámci ČR.
  • Odborný růst - školení, semináře, výstavy, prezentace.
  • Prostor pro uplatnění.
  • Telefon a "čísla do rodiny".
  • Příspěvek na Penzijní spoření.
  • Volnočasový Benefit plus program.
  • Nástup dle dohody, možný ihned, nástupní mzda 30.000 – 35.000 Kč
  • Po zkušební době mzda 40.000 Kč – 45.000 Kč, dle provizí ze zakázek.

Společnost
SECURITY TECHNOLOGIES a.s.
Adresa
Komprdova 4333/20, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Telekomunikace, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Project Manager, Projektant, Specialista zabezpečovacích zařízení, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.