Jsme česká společnost působící na trhu od roku 1994 a poskytujeme služby a odborné poradenství v oblasti zdravotnických prostředků.

Regionální obchodní manažer - lékařská přístrojová technika

Regionální obchodní manažer pro region Severní Morava v oboru lékařská přístrojová technika pro JIP, ARO, operační sály

Společnost CHEIRÓN byla založena v roce 1994 v Plzni. Je významný výrobce a dodavatel zdravotnických prostředků a materiálu v oboru anestezie a intenzivní péče. Společnost tvoří cca 65 zaměstnanců se širokým portfoliem znalostí a zkušeností. Sídlo společnosti je umístěno v Praze, hlavní výrobní a kancelářské kapacity jsou alokovány v Plzni. Dostupnost a vysoký standard poskytovaných služeb v České republice zajišťuje pět regionálních kanceláři v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové a Českých Budějovicích.

Hledáme kolegu/kolegyni, který/a:

· Má minimálně středoškolské vzdělání, výhodou je technický obor či obor biomedicínský inženýr, zkušenosti z obchodní činnosti vítány

· Je schopen/schopna komunikovat v angličtině na dobré úrovni, účastnit se školení

· Je komunikativní a nedělá mu/jí problém navazování nových kontaktů

· Má zkušenosti ze zdravotnického prostředí

· Umí pracovat na PC (zejména s nástroji MS Office)

· Vlastní řidičské oprávnění skupiny B

Pracovní náplň:

· Navazování a udržování kontaktů se zákazníky v daném regionu s cílem prodeje výrobků (zdravotnických prostředků)

· Spolupráce se stávajícími zákazníky

Nabízíme:

· Zázemí úspěšné firmy s dlouholetou zkušeností na trhu se zdravotnickými prostředky

· Zajímavou nestereotypní práci s možností seberealizace a sebezdokonalování

· 4+ 1 týden dovolené

· Platové ohodnocení 50 -100 000 odpovídající vykonané práci včetně bonusů

Společnost
CHEIRÓN a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Account Manager, Anesteziolog, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Farmaceutický reprezentant, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CHEIRÓN a.s., Petra Pátková
+420 377 590 411