STARKL zahradník, spol. s r.o.

Zahradnice / zahradník (s praxí i bez praxe)

Pracovní náplň:

Péče o rostliny na svěřeném úseku.
Prodej a doplňování zboží na venkovních prodejních plochách.
Komunikace se zákazníky.

Požadujeme:

Zahradnické vzdělání event. předchozí praxe v zahradnictví.
Schopnost pracovat v kolektivu.
Schopnost komunikovat se zákazníky.
Manuální zručnost a spolehlivost.
Předchozí praxe na obdobné pozici výhodou.

Nástup možný ihned.

Místo pracoviště:
Zahradní centrum STARKL, Čáslav - Kalabousek.

Měsíční mzda:
20 000 Kč

Společnost
Starkl - zahradník spol. s r.o.
Adresa
Kalabousek 1661, Čáslav – Čáslav-Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 800 – 20 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Zahradník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.