SPOLEČNOST STANT MANUFACTURING S.R.O. JE AMERICKÁ KORPORACE S TRADICÍ 123 LET, KTERÁ JE CELOSVĚTOVĚ VEDOUCÍ SPOLEČNOSTÍ V OBLASTECH TECHNOLOGICKÉHO NÁVRHU, VÝROBY A DISTRIBUCE ŠIROKÉHO SPEKTRA PRODUKTŮ A NÁSTROJŮ PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL (PLASTOVÁ VÍČKA, HADIČKY, VENTILY APOD.). V ČR MÁ ZASTOUPENÍ V PODOBĚ NOVÉHO VÝROBNÍHO ZÁVODU V OSTRAVĚ, KDE V RÁMCI DOPLNĚNÍ SVÉHO TÝMU OBSAZUJE NÁSLEDUJÍCÍ POZICI:

KOMODITNÍ / STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

CO VÁS ČEKÁ:

  • vyhledávání, vyhodnocování a výběr vhodných dodavatelů
  • samostatné vedení jednání s potenciálními i stávajícími dodavateli
  • zodpovědnost za „cost estimate“ a cenotvorbu u nových projektů
  • kalkulace cen a nákladů u současné sériové výroby
  • vyhledávání příležitostí pro zefektivnění a úspory
  • úzká spolupráce s ostatními týmy napříč firmou
  • analýzy trhu a dodavatelské audity
  • pravidelný reporting korporátnímu vedení v USA

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SŠ / VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • zkušenosti z výrobní firmy, automotive výhodou
  • znalost procesů a metod v oblasti nákupu
  • praxe v oblasti vyjednávání / jednání s klienty či dodavateli
  • orientace v procesu cenových kalkulací
  • komunikativní znalost anglického jazyka (B2/C1)
  • analytické a technické myšlení, smysl pro detail
  • otevřená, týmová a komunikativní osobnost

CO VÁM NABÍZÍME:

  • místo výkonu práce v Ostravě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost práce formou home-office
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • 13. plat

Společnost
Stant Manufacturing s.r.o.
Adresa
Na Rovince 915, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Nákupčí, Specialista logistiky, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Stant Manufacturing s.r.o., Šárka Hermanová