TES s.r.o. - jsme ryze česká, finančně stabilní společnost střední velikosti s více než 25 lety expertních zkušeností v jaderné energetice.
Na pozici TECHNIK ELEKTRO s pracovištěm JE TEMELÍN hledáme kolegu středoškoláka nebo vysokoškoláka (Bc. Ing.) v oboru silnoproudá nebo slaboproudá elektrotechnika.

CO DĚLÁME?

Zajišťujeme servis a údržbu elektrozařízení na jaderných elektrárnách, vyvíjíme vlastní diagnostické systémy, monitorujeme elektrozařízení JE a analyzujeme naměřená data. Mimo oblast elektrozařízení provádíme deterministické analýzy a podílíme se na zpracování bezpečnostní dokumentace JE. Poskytujeme vedecko-technickou podporu provozovatelům JE doma i v zahraničí (projektová a spouštěcí dokumentace, plánování a realizace zkoušek, výpočetní podpora jaderné bezpečnosti, nezávislé posudky, bezpečnostní předpisy). Sídlíme v Třebíči a máme pobočky na JE Dukovany a JE Temelín.

VAŠE PRACOVIŠTĚ:

TES s.r.o., lokalita Jaderná elektrárna TEMELÍN

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Instalace, montáž a údržba měřicích elektrických a diagnostických systémů na zařízení jaderných elektráren
  • Práce s unikátní technologií
  • Testování elektrických a diagnostických systémů, provádění zkoušek a měření
  • Zpracování výsledků zkoušek a měření, analýzy událostí, aplikace moderního SW a HW.
  • zpracování závěrečných zpráv a protokolů
  • Oprava a tvorba výkresové dokumentace
  • Organizace a realizace zakázek

PRACOVNÍ SMLOUVA:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práce na plný úvazek (37,5 hod. za týden) s pružným začátkem a koncem pracovní doby

VAŠE PŘEDPOKLADY:

  • Vzdělání v oboru elektrotechnika/ informatika, min. SŠ s maturitou nebo VŠ (Bc. Ing.)
  • Organizační schopnosti, samostatnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Práce na PC, MS Office

UVÍTÁME!

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb.
    Práce v prostředí AutoCad.

NABÍZÍME VÁM:

  • Dobrá parta lidí, příjemná firemní kultura.
  • Odborně zajímavá prace na technologii jaderné elektrárny.
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně.
  • Pružný začátek a konec pracovní doby.
  • Dovolená v délce 5 týdnů pro všechny zaměstnance
  • Podpora dalšího odborného vzdělávání.
  • Finanční podpora jazykového vzdělávání.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na kulturně sociální potřeby (stimulační fond)
  • Odměny dle hospodářského výsledku společnosti.
  • Odměny k výročí a odchodu do důchodu.
  • Vybrané hrazené očkování.

Společnost
TES s.r.o.
Adresa
Temelín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.