Hledáme do našeho týmu novou kolegyni zapálenou pro kosmetiku! Pracujeme v holčičím kolektivu a zabýváme se prodejem kosmetiky, kterou samy nadšeně používáme. Splňuješ níže uvedené požadavky a myslíš, že by tě práce u nás mohla bavit? Dej nám o sobě vědět!

POŽADAVKY

- příjemné a reprezentativní vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost
- samostatnost při řešení úkolů
- základní znalost práce s PC: MS Office (Word, Excel, ...)
- znalost AJ výhodou

NABÍZÍME

- příjemné pracovní prostředí v kanceláři na Praze 2
- pevnou pracovní dobu PO – PÁ 9:30 – 18:00 hod
- hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda 20 000 Kč + bonusy
- 500 Kč měsíčně kredit na kosmetiku dle vlastního výběru

BENEFITY

- firemní notebook
- kosmetické produkty pro vlastní potřebu
- sleva na firemní produkty a služby
- občerstvení na pracovišti

NÁPLŇ PRÁCE

- administrativa
- komunikace se zákazníky
- správa sociálních médií (zprávy, zveřejňování příspěvků, ...)
- vyřizování objednávek (neboj, vše tě naučíme)
- balení a expedice balíčků z e-shopu
- zajištění chodu kanceláře

V případě zájmu o pozici prosím zašli CV s aktuální fotografií na uvedený e-mail. Nástup možný ihned. Moc se těšíme na tvoji odpověď!

Společnost
Venti Media, s.r.o.
Adresa
U Kanálky 1359/4, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 20 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní asistent, Prodavač, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 737 341 090