Jsme ryze český výrobce průmyslových nátěrových hmot pro povrchovou úpravu kovů (www.barvy-viton.cz). V tomto oboru jsme se stali významnou výrobní a obchodní společností s evropskou působností. Našimi zákazníky jsou jednak výrobci ocelových hal a konstrukcí, materiálových, odpadních a obytných kontejnerů, kovových palet a přepravních boxů, ocelových nádrží, různých výrobních linek, strojů a zařízení, tak i specializované prodejny barev. Naše výrobky znají zákazníci v České a Slovenské republice, zemích EU a Rusku.

Vedoucí laboratoře

Popis pracovní pozice

Vedení týmu laborantek, zajištění plynulého chodu laboratoře

Správa laboratorního zařízení včetně kalibrací

Příprava vzorků

Spolupráce s vývojovým technologem na vývoji/inovaci nátěrových hmot

Koloristika (tvorba a ověření receptur dle požadavku zákazníka)

Řešení neshod (reklamace od zákazníka, zjištění jejich příčin, aplikace nápravných opatření)

Očekáváme

VŠ chemického zaměření (zaměření na nátěrové hmoty není podmínkou)

Anglický jazyk min. na úrovni B1

Analytické a logické myšlení

Samostatnost, spolehlivost, cílevědomost

Chuť učit se novým věcem

Pokročilou znalost práce na PC

Nabízíme

Smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr

Transparentní a motivující finanční ohodnocení

Náš čas, zkušenosti, znalosti a zájem se Vám věnovat

Pracovní dobu 7.00 - 15.00 hod.

Zázemí českého stabilního výrobce

Špičkově vybavené pracoviště

Přátelské prostředí v mladém kolektivu

Po zapracování firemní vůz i pro soukromé účely

Rádi Vás o výhodách práce v naší firmě přesvědčíme osobně!

Společnost
VITON s.r.o.
Adresa
Planá
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Výroba a průmysl, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Vedoucí/manažer laboratoře, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.