Státní veterinární ústav Praha - Praha Lysolaje, příspěvková organizace, založena ministerstvem zemědělství. laboratorní diagnostika na úseku průkazu infekčních a neinfekčních onemocnění zvířat
laboratorní diagnostika na úseku zdravotní nezávadnosti surovin a potravin živočišného i rostlinného původu, krmiv a vody

odborný pracovník VŠ - patolog

Oddělení patologie a parazitologie Státního veterinárního ústavu Praha hledá do svého týmu patologa.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání veterinárního směru
  • pracovitost, spolehlivost, zodpovědnpst, schopnost týmové práce
  • zdravotní způsobilost (práce v infekčním prostředí)
  • zkušenost v oboru výhodou

Náplň práce:

  • kompletní patologická analýza, pitvy, odběry, histologická vyšetření, cytologie
  • vedení dokumentace v systému, závěrečné zprávy
  • komunikace s klienty

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oboru veterinární patologie s pestrým druhovým zastoupením
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • adekvátní mzdové ohodnocení, navýšené po zkušební době
  • možnost dohody plného, nebo částečného pracovního úvazku
  • pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Společnost
STÁTNÍ VETERINÁRNÍ ÚSTAV PRAHA
Adresa
Sídlištní 136/24, Praha – Lysolaje
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Potravinářství, Státní a veřejná správa, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

STÁTNÍ VETERINÁRNÍ ÚSTAV PRAHA, Lada Hofmannová Hofmannová
722 772 524
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.