Jsme Vermont Holding a zastřešujeme prémiové značky oblečení a obuvi na území ČR, SR a HU (GANT, Camel Active, Peak Performance, Brooks Brothers, La Martina, Karl Lagerfeld, Nautica, Odd Molly, Diesel). V současnosti se neustále rozrůstáme, a proto hledáme nové kolegy, kteří budou růst s námi!

Visual Creative ve fashion

Co vás čeká?

  • Příprava kreativních návrhů pro vizuály kampaní
  • Příprava finálních vizuálů, adaptace pro cílová média
  • Rozvoj designové strategie a budování vizuální identity společnosti
  • Podpora manažera pro sociální média, online týmu
  • Zodpovědnost za vizuální jednotu marketingových materiálů
  • Zodpovědnost za kvalitu a inovativnost používaného vizuálního jazyka
  • Pořizování video a foto obsahu pro web, sociální média i offline komunikaci
  • Podpora dalších oddělení firmy (HR, Retail, Brand Management)
  • Design korporátních materiálů
  • Podpora IT oddělení při vývoji e-shopu
  • Zapojování nových technologií pro vizuální marketingovou komunikaci

Bez čeho to nepůjde?

  • Zkušenosti s profesionální prací s Adobe Creative Collection, obrazovou postprodukcí, střihem videa
  • Zkušenosti se studiovým focením i prací v plenéru, práce s kamerou
  • Zkušenosti s tiskovou i digitální produkcí
  • Vysoce vyvinutý cit pro estetiku a design
  • Orientace ve vizuálním umění (ilustrace, video, fotografie)
  • Základní chápání fashion odvětví
  • Myšlení outside-box a kreativní přístup k projektům napříč médii

Co vám nabízíme?

  • Zaměstnání v úspěšné, dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti v oblasti fashion
  • Neformální, velmi přátelskou firemní kulturu a designové pracovní prostředí
  • Zajímavé firemní benefity

Podmínky výběrového řízení:

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete mi své CV (případně ukázky portfolia)

Všem uchazečům, kteří se přihlásí do výběrového řízení odpovíme v nejbližším možném termínu.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti GANT Central Europe,s.r.o., dáváte souhlas pro zpracování těchto dat v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání.

Společnost
GANT
Adresa
Pohořelec 114/22, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VERMONT Holding a.s., Iveta Farkaš Hegedüsová