Kovohutě Příbram nástupnická, a.s. jsou tradičním a spolehlivým dodavatelem výrobků a slitin na bázi olova, cínu a drahých kovů & zpracovatelem odpadů s obsahem olova, drahých kovů a elektroodpadu. Usilujeme o trvalé postavení uznávaného regionálního zaměstnavatele.

Laborant - prubíř

Pracovní náplň:

  • Příprava vzorků a provádění analýz instrumentálními a dokimastickými technikami (práce s drahými kovy)
  • Příprava a úprava vzorků na vzorek analytický
  • Zpracování a vyhodnocování výsledků zkoušek
  • Spolupráce napříč útvary společnosti
  • Práce v jednosměnném pracovním režimu

Požadujeme:

  • SOU, popř. SŠ vzdělání, výhodou: v chemickém oboru
  • Schopnost naučit se a zvládnout úkony v chemické laboratoři
  • Výhodou: základní znalost chemie a metalurgie
  • Výhodou: praxe v chemické laboratoři – znalost přípravy vzorků, vážení, obsluha laboratorních přístrojů, vyhodnocování výsledků
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Pečlivost, preciznost (práce s drahými kovy), manuální a technická zručnost
  • Ochota se dále vzdělávat, schopnost týmové spolupráce
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek ve výši 30 000,- Kč a dovedeme ocenit i toho z našich zaměstnanců, který Vás doporučí
  • Mzdové zařazení odpovídající praxi a požadavkům na pracovní pozici (zaručená mzda a k ní osobní prémie a odměny za hospodářské výsledky)
  • Stabilní a perspektivní práci v dobře vybavené laboratoři
  • 5 týdnů dovolené, 30,- Kč za oběd
  • Volnočasové poukázky Unišek+ za pracovní výročí (od prvního roku ve společnosti)
  • Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
  • Po zkušební době příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění

Společnost
Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.
Adresa
Kovohutě 530, Příbram – Příbram VI-Březové Hory
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.