Co vás čeká

Náplň práce pro pracovní pozici Vedoucí odboru marketingu - vedení týmu, stanovování marketingové strategie společnosti, plánování, řízení a vyhodnocování marketingových kampaní v online i offline prostředí, pronájem reklamních ploch a cenotvorba, správa sociálních sítí a webu, zastupování tiskové mluvčí společnosti, zodpovědnost za jednotný vizuální styl společnosti, tvorba interního zpravodaje a interní grafiky, aktualizace grafického manuálu a katalogu piktogramů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vzdělání VŠ marketing nebo ekonomie, popř. ÚSO min. 2 roky praxe v marketingu

- zkušenost s vedením týmu

- velmi dobrá znalost práce na PC ( MS OFFICE )

- zkušenost se správou sociálních sítí

- výborné komunikační a obchodní dovednosti

- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, trestní bezúhonnost

Výhodou bude, pokud budete umět

- zkušenost s tvorbou grafiky ( COREL DRAW, ZONER PHOTO STUDIO )

- znalost AJ, řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

DPMO, a.s. zajišťuje městskou hromadnou dopravu v Olomouci a přilehlém okolí. Svým zaměstnancům nabízíme perspektivní zaměstnání, zázemí a jistotu stabilní společnosti.

Společnost
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Adresa
Koželužská 563/1, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 33 000 – 44 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Grafik, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Dopravní podnik města Olomouce, a.s., Eva Vránová
585 533 176