Co vás čeká

- Kontrola a analýza finančních plánů
- Telefonická komunikace s finančními institucemi, ve výjimečných případech i s klienty
- Organizace různých eventů (teambuildingy, vzdělávací akce, atd.)
- Kreativní prostředí pro marketing, inovace a vytváření nových nápadů
- Vyhledávání investičních příležitostí
- Správa nemovitostí určených k pronájmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je maturita a čistý trestní rejstřík
- Kritické myšlení
- Vysoká míra systematičnosti
- Chuť se rozvíjet

Výhodou bude, pokud budete umět

- Orientace na finančním trhu
- Jakoukoliv předchozí pracovní zkušenost
- Řidičské oprávnění

Co vám můžeme nabídnout

- Možnost pracovat odkudkoliv
- Naprosto flexibilní pracovní doba (můžete začít a skončit podle vašeho rozvrhu)
- Možnost zdarma se účastnit vzdělávacích akcí
- Výhodnější parametry finančních produktů (levnější pojištění, nižší sazba u hypotéky, atd...)
- Progresivní kolektiv
- Zkušební doba od 1.5.-1.6.2021 , poté nástup možný od 1.6.

Práce je vhodná i pro studenty (maturanty a 1. ročník VŠ). Zasílejte životopis, spolu s motivačním dopisem, proč o danou pozici máte zájem.

Společnost
Pavel Kozubík
Adresa
Dvořákova 44/14, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel