Implementace Salesforce IT cloud technologie, Business a IT poradenství, CRM, Marketing automation

Konzultant, projektový manažer, analytik

Co vás čeká

Máte chuť se zapojit do dynamického start-up týmu, podílet se na tvorbě IT řešení v Salesforce, nerychleji rostoucí zákaznické platformě celosvětově? Hledáme šikovné a komunikativní projektové manažery, analytiky, konzultanty.

Práce zahrnuje intenzivní spolupráci s našimi klienty, tvorbu zadání pro přípravu Salesforce řešení, projektový management, komunikaci externě i interně v našem týmu.

Vhodné i pro absolventy s praxí během studia. Ideálně práce na IČO, ale je možný i plný nebo i částečný pracovní úvazek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Alespoň dva z následujících bodů

- Znalost projektového managementu nebo Agile, praxe s koordinací dodávky projektu

- Business nebo IT konzultační praxe

- Zkušenost s analýzou požadavků klienta, příprava zadání pro vývoj IT systému

Dobrá znalost anglického jazyka nutná

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost systému Salesforce, nebo jiné cloud IT technologie, případně i Salesforce certifikace.

Co vám můžeme nabídnout

Příjemný tým, inspirující prostředí „start up“ firmy, flexibilita, on-site nebo vzdálená práce dle možností a dohody.

Velice dobrá perspektiva, předání Salesforce znalostí od zkušených kolegů, raketový růst vaší hodnoty na trhu práce

Placené certifikace, školení zdarma.

Společnost
Advired s.r.o.
Adresa
Bieblova 1227/19, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Manager, Delivery manager, Business analytik, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.