Kärcher spol. s r. o.
Modletice 193
251 01

Specialista přepravy a reklamací

Kärcher je značka, která je synonymem pro výkon, kvalitu, inovace a též pro žlutou barvu.

Jsme jednička v oblasti čistící techniky na českém trhu a hledáme posilu svého týmu na centrálu společnosti v Modleticích u Prahy, na pozici:

„Specialista přepravy a reklamací“

Požadovaná kvalifikace:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • praxe v oblasti přepravy nebo logistiky
  • zkušenosti v oblasti plánování, řízení, optimalizace skladových zásob a logistických procesů výhodou
  • znalost systému SAP / APO výhodou
  • znalost MS Office
  • AJ na úrovni (B2)
  • proklientský, aktivní a odpovědný přístup
  • ŘP sk. B

Co bude Vaším úkolem:

  • zodpovědnost za koordinaci firemních procesů především přepravy a logistiky (denní operativa)
  • komunikace s logistickou skupinou mateřské společnosti v Německu a Rakousku v AJ
  • zákaznické reklamace (řešení škod, vratek, atd..)
  • plánování zásobování dle aktuální potřeby společnosti, materiálových toků, optimalizace skladových zásob
  • práce v systému SAP APO
  • reporting nákladů na dopravu
  • výběrová řízení na dodavatele, kontrola dodržování smluvních podmínek
  • komunikace a spolupráce s produktovým oddělením, oddělením servisu a sales
  • vedení skladu (2 skladníci)

Co nabízíme:

  • atraktivní pracovní prostředí v novém sídle společnosti
  • různorodou a zajímavou práci
  • zajímavé finanční ohodnocení - 13. plat a roční bonusy
  • 5. týdnů dovolené, 2 dny sick leave
  • příspěvek na stravování v hodnotě 120 Kč/den
  • penzijní nebo životní připojištění v hodnotě 1500 Kč/ měsíc
  • možnost individuální jazykové výuky (AJ)
  • příspěvek na další vzdělávání
  • příspěvek na dopravu
  • občerstvení na pracovišti
  • zajímavé slevy na firemní výrobky

Datum nástupu: ihned

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Adresa
Modletice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Dispečer, Logistik, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel