LOM PRAHA s.p., významný podnik českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do oddělení bezpečnosti:

BEZPEČNOSTNÍ MANAŽER

Náplň práce:

* zabezpečuje plnění povinností vyplývajících ze zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti státním podnikem;

* komplexně zabezpečuje realizaci všech druhů zajištění ochrany utajovaných informací v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti v rámci státního podniku;

* zajištění ochrany utajovaných informací a tvorba příslušné bezpečnostní dokumentace v rámci řešených vývojových a modernizačních projektů zejména na letecké technice realizovaných státním podnikem;

* naplňování požadavků zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu v rámci státního podniku výhodou.

Co od Vás očekáváme?

* vhodné pro absolventy s vysokoškolským vzděláním, nebo středoškolským vzděláním s všeobecným zaměřením;

* zájemce o uvedenou pozici je držitelem platného osvědčení fyzické osoby na stupeň TAJNÉ dle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti;

* znalost zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti a příslušných realizačních předpisů;

* pokročilá znalost MS Office;

* dobrá komunikativní schopnost;

* spolehlivost, pečlivost, odpovědnost a schopnost koordinovat a plánovat;

* schopnost samostatné práce i týmové spolupráce;

* řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout?

* stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí;

* práce v unikátním vývojovém týmu;

* flexibilní pracovní doba;

* odpovídající platové ohodnocení po zapracování;

* možnost profesního růstu;

* 5 týdnů dovolené, 2 sick days;

* ostatní pracují 40 hodin týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

*zaměstnanecké benefity v sociální oblasti.

Nástup ihned nebo dle dohody.
Místo výkonu práce Praha - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel