Pro českou developerskou společnost Daramis s více než 20letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Marketing Manager. Je pro nás důležité nalézt člověka, který se zajímá o reality a marketing, který se chce neustále vyvíjet a učit se novým věcem v tomto oboru.

Náplň práce:

· Zajištění viditelnosti značky a jednotlivých rezidenčních developerských projektů

· Zajištění offline a online prezentace projektů

· Briefování a vedení marketingových agentur; spolupráce s externími dodavateli (digital, PR, outdoor, tiskárny, webové agentury, grafická studia, fotograf atd.)

· Tvorba marketingových strategií jednotlivých projektů a jejich prezentace

· Rozpočtování – příprava PR a Marketing budgetu, správa fakturace

· Sledování a vyhodnocování efektivity vynaložených marketingových prostředků

· Úzká spolupráce s PR & Digital Marketing Managerem a Sales oddělením

· Pořádání a koordinace menších i větších eventů

Požadujeme:

· Vzdělání v oboru marketingu (není třeba VŠ v oboru, oceníme i absolvované kurzy),

· Oceníme zkušenosti na obdobné pozici minimálně 1 rok

· Základní znalost Google Analytics, Google Ads, Sklik, Google Tag Manager a Facebook Business Manager (není nutná zkušenost s nastavováním kampaní, postačuje znalost principů jednotlivých aplikací)

· Příprava budgetů, jejich kontrola, schopnost reportování výsledků managementu

· AJ na komunikativní úrovni

· Komunikativnost

· Samostatnost, odpovědnost, kreativita

· Schopnost pracovat na více úkolech najednou, odolnost vůči stresu

· Analytické myšlení

· Oceníme zkušenost v oboru realit

· Znalost trendů v marketingu

Co můžeme nabídnout

· Zajímavou pracovní v náplň v odvětví, který se neustále vyvíjí.

· Zajímavé platové ohodnocení

· Příspěvek na stravování

· Možnost využívat firemní tělocvičnu dle vlastní potřeby

· 25 dní dovolené, 3 sick days

· Sleva na ubytování v hotelu Rehavital

· Služební PC a telefon (možnost převedení soukromého čísla pod společnost)

· Jazykové kurzy

Lekce jógy na pracovišti

Společnost
DARAMIS MANAGEMENT s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1595/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Daramis Management s.r.o., Alena Klípová