Jaga Media

Junior editor ASB

ASB je jedinečný časopis a portál o architektuře, stavebnictví a stavebním byznysu.

Chceš se podílet na jejich tvorbě?

Hledáme pravou ruku šéfredaktorky: Junior Editora ASB

Náplň práce:

  • Úprava a publikování článků na portál
  • Editace textů, úprava titulků pro portál
  • Výběr fotek a příprava popisků
  • Příprava a distribuce newsletteru ASB eNoviny
  • Plnění sociálních sítí
  • Editace krátkých textů pro časopis ASB
  • Přepis a editace rozhovorů do časopisu
  • Příprava popisků k fotkám do časopisu
  • Organizování diskusních kulatých stolů, spolupráce na zpracování výstupů
  • Asistentská pomoc šéfredaktorce

Podmínky spolupráce:

  • Práce na živnostenský list
  • Plný úvazek

Požadavky:

  • Absolvent VŠ vzdělání v oboru žurnalistika se zájmem o architekturu, stavebnictví, development
  • Hledáme uchazeče, kterého baví práce s textem a který se nezalekne ani odborných technicky zaměřených článků (stavebnictví)
  • Požadujeme výborný písemný projev, schopnost editace textu, perfektní znalost gramatiky
  • Prokazatelné zkušenosti s redakčním systémem WordPress
  • Znalost sociálních sítí, zkušenosti s jejich správou a plněním
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, pozitivní a odpovědný přístup k práci a k zadaným úkolům

Nabízíme:

  • Práci v příjemném kolektivu v úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti, která vydává a provozuje širokou paletu odborných i populárních periodik a online portálů z oblasti architektury a stavebnictví.
  • Práce na plný úvazek, na dobu neurčitou

Pokud vás tato pozice oslovila a splňujete stanovené požadavky, zašlete nám kromě životopisu i ukázky své práce.

Nástup: co nejdříve, dle dohody

Společnost
Jaga Media, s.r.o.
Adresa
Pražská 1279/18, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Novinář, publicista, redaktor, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.