"Manažer provozu sportovně/zábavní centrum"

Hledáme novou posilu pro vedení našeho týmu, který nám zajistí provoz nového sportovně/zábavního centra.

Náplň práce:

  • nábor, zaškolení zaměstnanců, jejich řízení, motivace a organizace jak při startu, tak v budoucím provozu
  • zajištění plynulého a efektivního provozu centra, ovládání technologií a technologických postupů zařízení v centru
  • řešení krizových situací v provozu
  • zavádění nových produktů a služeb
  • podílení se na strategii marketingu a rozvoje centra
  • dohled nad pravidelnou údržbou sportovních a gastronomických zařízení
  • odpovědnost za platnost všech potřebných revizí a preventivních kontrol technického stavu, inventur zboží
  • spolupráce s IT oddělením
  • denní a týdenní reporting vedení společnosti
  • spolupráce na skladovém hospodářství a rozpisu směn personálu

Požadované vzdělání a praxe:

  • alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici vedoucího provozu zábavního/multifunkčního/obchodního centra
  • prokazatelné zkušenosti vést a řídit zaměstnance v oblasti provozu
  • vedení a motivace podřízených
  • anglický jazyk – základní úroveň slovem i písmem
  • schopnost se rozvíjet
  • kladný vztah ke sportu a zábavě
  • řidičský průkaz skupiny B

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • zdravotní průkaz

Osobnostní předpoklady

  • komunikační dovednosti
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • organizační schopnosti
  • pečlivost, samostatnost a odpovědnost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • pracovní smlouva
  • zázemí stabilní a úspěšné firmy, mladý kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a odborného růstu ve specifickém oboru

Místo pracoviště:

  • Říčany u Prahy

Termín nástupu:

  • červen 2021

Těšíme se na Vás!

Společnost
ProMaCon services, s.r.o.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kultura, umění a tvůrčí práce, Služby, Barman, Vedoucí provozu, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ProMaCon services, s.r.o., Pavel Chomát
+420 773 799 826