VETINO Jaggy Praha a.s.

Recepční / koordinátor-ka

Veterinární klinika s nepřetržitým provozem VETINO JAGGY PRAHA

hledá do svého týmu: RECEPČNÍ / KOORDINÁTORA-KU.

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na plný úvazek na pozici Recepční.

Datum očekávaného nástupu: listopad / prosinec 2021

Očekáváme:

  • přátelské a komunikativní vystupování
  • znalost práce s počítačem
  • ČJ slovem i písmem, AJ na komunikativní úrovni (znalosti dalších jazyků vítány)
  • středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • zájem o naše zvířecí pacienty
  • chuť učit se novým věcem
  • praxe není podmínkou, ale je vítána :-)

Náplň práce:

  • evidence a objednávání klientů
  • koordinace příchozích klientů a zajištění plynulého chodu recepce
  • účtování poskytnuté péče a služeb
  • vyřizování telefonátů a korespondence s klienty, laboratořemi atp.
  • administrativní podpora lékařů
  • péče o prostředí recepce a ordinací
  • v případě potřeby výpomoc při manipulaci se zvířecími pacienty

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • zaučení a dlouhodobou spolupráci s možností dalšího vzdělávání
  • zajímavou a dynamickou práci v moderním prostředí
  • pracovní doba: krátký / dlouhý týden
  • mladý příjemný kolektiv a moderně vybavené pracoviště
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity v rámci skupiny VETINO
  • stabilní práci v době pandemie

Adresa
Reinerova 1712/9, Praha – Řepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Administrativní pracovník, Ošetřovatel/chovatel zvířat, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.