Pro malou konzultační firmu v oblasti farmacie s přátelským kolektivem hledáme kandidáta na pozici: Office Manager

NÁPLŇ PRÁCE:

1) Zajištění plynulého chodu kanceláře společnosti:

  • Objednávky kancelářských potřeb/kancelářské techniky
  • Objednávky/nákupy provozních zásob (kuchyňské, hygienické apod.)
  • Přebírání zásilek od kurýrů/doručovatelů
  • Drobné pochůzky (pošta, úřady, podatelna SÚKL, Czech point)
  • Komunikace s překladatelskými a kurýrními službami
  • Zajištění občasných firemních akcí) popř. organizování pracovních cest zaměstnanců (letenky, ubytování apod.)
  • Evidence přijaté/odeslané pošty
  • Uvádění návštěv
  • Zajištění údržby/oprav/úprav kanceláří ve smyslu domluvy se správou budovy, příp. zajištění externích firem, resp. hodinových manželů apod.

2) Personální administrativa:

  • Vyplňování docházky pro zaměstnance a zasílání podkladů pro personální agenturu
  • Správa personálních složek pro zaměstnance + odborných tréninků

3) Zajištění odborné administrativní podpory:

  • Vystavování a zasílání faktur klientům dle výkazů práce
  • Kontrola uhrazených faktur v interním systému
  • Shromažďování a evidence účetních dokladů pro potřeby účetní firmy
  • Administrativní podpora jednatelů firmy – podle aktuální potřeby
  • Zápisy z porad/jednání s klienty
  • Příprava materiálů na jednání
  • Tvorba podkladů, prezentací apod.
  • Archivace dokumentů, zakládání do šanonů

4) Jiné:

  • Třídění a odnos kancelářského/kuchyňského odpadu do kontejnerů na tříděný odpad
  • Zajištění občerstvení při významných akcích (audity apod.)
  • Drobný úklid mezi návštěvami pí. uklízečky

Taková "holka pro všechno", jejíž práce nám velmi uleví a pomůže nám se více soustředit na požadavky klientů. :-)

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ s maturitou (ekonomický směr výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost MS Office
  • Výborné organizační schopnosti, komunikativnost
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Aktivní přístup k řešení úkolů
  • Spolehlivost, pečlivost, loajalita, schopnost „být týmovým hráčem“
  • Příjemné vystupování

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP v příjemném a přátelském prostředí malé konzultační firmy
  • Motivující ohodnocení, včetně 13. platu
  • Kanceláře v centru Prahy
  • Možnost občasného home-office (po domluvě)
  • Příspěvek na MHD
  • 5 dní dovolené navíc, 3 sick days
  • Příspěvek na vzdělávací kurzy
  • Nástup možný ihned/po domluvě

Společnost
Pharma-Service International s.r.o.
Adresa
Konviktská 297/12, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Office Manager, Recepční, Referent, Pracovník back office, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pharma-Service International s.r.o., Miluše Heryšerová
+420 775 955 425