Soukromá česko-anglická základní škola hledá učitele/učitelku přírodních věd na 2.stupeň

Jsme mezinárodní soukromá škola, která si zakládá na vřelém, přátelském a otevřeném přístupu ke svým žákům, klientům i zaměstnancům. Jsme odlišní od ostatních v naší vzdělávacích způsobech a prioritách. Jednatel společnosti stanovil jasnou vizi, se kterou jsou všichni stotožněni. Děláme vše pro to, abychom byli lepší, výjimečnější a aby u nás byli všichni maximálně spokojení a našim studentům se dostávala co nejkvalitnější péče a vzdělání.

Hledáme do svého týmu aprobovaného učitele/učitelku pro 2.stupeň základní školy na výuku českých přírodovědných předmětů (matematika, fyzika, chemie). Potencionální uchazeč by měl být schopen komunikovat v českém i anglickém jazyce.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání pedagogického směru,
  • praxi,
  • výbornou znalost anglického jazyka,
  • kreativitu, přátelský a otevřený přístup,
  • smysl pro férovost,
  • týmového ducha,
  • flexibilitu a nadšení pro práci s dětmi.

Nabízíme:

  • práci v příjemném,přátelském a mezinárodním kolektivu,
  • anglicky mluvícího rodilce, který vám bude dělat “parťáka” a pomáhat s výukou,
  • odpovídající ohodnocení a možnost získání bonusů,
  • podporu při dalším vzdělávání,
  • nezapomenutelné zážitky z pobytů v přírodě a jiných školních akcí,
  • částečná práce z domova,
  • hlavní pracovní poměr,
  • prostředí soukromé, bilingvní, dynamické školy s novými metodami vzdělávání

Náplň práce:

  • vzdělávat své žáky kreativní formou,
  • připravovat vzdělávací program,
  • pracovat se systémem edupage, do kterého se vkládají veškeré informace a je to hlavní komunikační kanál,
  • vytvářet příjemné, podnětné a tvůrčí prostředí,
  • komunikace s rodiči, žáky a svými spolupracovníky

Společnost
Mateřská škola a základní škola Beehive s.r.o.
Adresa
Na Šafránce 1651/9, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel základní školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mateřská škola a základní škola Beehive s.r.o., Adéla Březinová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.