Co vás čeká

Hledáme do našeho týmu novou kolegyni/kolegu, která/rý má ambici svým samostatným návrhem, vývojem a implementací SW na automatizované expertní procesní rozhodování přispět ke zdravějšímu životnímu prostředí a udržitelnějšímu průmyslu.

Naše biotechnologické know-how jsme převedli do návrhu biotechnologické výrobní linky, kterou právě stavíme v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovice (pokud jste hudební fanoušek, tak vás možná zaujme, že to je to ten areál, kde se za normálních časů pořádá festival Colours of Ostrava).

Tato linka ale potřebuje svůj mozek v podobě SW pro řízení klíčových procesních kroků - IT řešení, které odečte data získaná senzory, ta vyhodnotí s pomocí zakódovaných znalostí našich expertů, a zpátky vyšle instrukce ať už technice, nebo operátorům. A mezitím data a výsledky uloží do naší cloudové databáze k pozdějšímu využití. Vaše práce by:

  • byla zcela samostatná
  • zahrnovala nejen tvorbu takového IT řešení, ale i jeho koncepční návrh a následnou implementaci
  • se neobešla bez spolupráce s našimi vědci a technology

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Dokážete pracovat zcela samostatně, máte k tomu jak odborné (více o nich níže), tak i lidské předpoklady. Takže jste například zodpovědná/ný a spolehlivá/vý.

Jste spíše „architekt“ než „zedník“, takže zvládáte všechny fáze návrhu softwarového řešení – od specifikace požadavků, přes ucelený a promyšlený návrh (to je důležité) a implementaci řešení po jeho testování, dokumentaci, nasazení a následnou údržbu a opravu chyb. O řešení přemýšlíte nejen z hlediska jeho funkčnosti, ale i bezpečnosti, stability, výkonu a údržby.

Zvládnete vývoj SW v architektuře Microsoft Azure (App Service, Application Insights, MS SQL Server, Azure Web Sites, Azure Active Directory, Azure DevOps).

Máte zkušenost se SOAP, .NET / .NET CORE, Microsoft Entity Framework Core, Windows Presentation Foundation / Universal Windows Platform.

A k tomu nejlépe i zkušenost s Raspberry Pi, Raspberry Pi OS, programování v Node-Red, skripty v Pythonu. Prostě umíte toho fakt dost.

A pokud si ještě troufnete i na programování pro PLC (obzvláště Siemens), určitě se nám ozvěte.

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost vybrat si, zda budete pracovat z domova či z našich kanceláří v Brně, Praze nebo Ostravě
  • svobodu - nikdo nebude kontrolovat, kolik času jste v práci - důležité budu pouze vaše výsledky
  • příležitost stát se součástí našeho krásného příběhu budování úspěšné firmy
  • příležitost svou prací pomoci životnímu prostředí

O společnosti

Jsme NAFIGATE Corporation, a.s., česká firma s 30ti zaměstnanci a s kancelářemi v Praze, Brně a v budoucnu i Ostravě. Zabýváme se výzkumem a vývojem v oblasti biotechnologií (například dokážeme z použitého kuchyňského oleje vyrobit opalovací krém, který neškodí ani lidem a ani přírodě, tak jako většina stávajícím opalovacích krémů. Umíme ale i jiné zázraky). Spolupracujeme s českými univerzitami i Evropskou Unií. To, co nás spojuje, je snaha přispět k lepšímu životnímu prostředí a k naší udržitelné budoucnosti.

Společnost
NAFIGATE Corporation, a.s.
Adresa
Brno
Ostrava
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Databázový specialista, Python vývojář, .NET vývojář, C# vývojář, Node.js vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.