Jsme firma zabývající se zpracováním platebních transakcí realizovaných platebními kartami, v e-commerce prostředí, zpracováním odpovídajících datových toků a zdrojů dat v těchto a dalších analogických odvětvích. Bezpečnost všech souvisejících procesů je pro nás naprosto klíčová. Nabízíme možnost participace v celé řadě projektů, které implementují mimořádně rozsáhlou variabilitu finančních operací spojených s platebními kartami ve velmi zajímavém technologickém prostředí.

Security Specialista

Vaše náplň práce bude spočívat v:

  • komunikační koordinaci hlavních procesů kontroly naší společnosti vnějšími certifikovanými subjekty (auditní procesy)
  • koordinaci při zajišťování implementace požadavků plynoucích z auditních nálezů
  • kooperace při řízení zranitelnosti v naší společnosti, práce se systémy provádějící scany zranitelnosti
  • práce s daty ve velkém měřítku ve vztahu ke zranitelnostem a definovaným anomáliím
  • práce se systémem detekujícím potenciální úniky dat (data lost protection)

Od kandidáta očekáváme:

  • schopnost reálné týmové práce
  • vysokou míru vytrvalosti a preciznosti při plnění pracovních úkonů
  • velmi dobré (optimálně praktické) znalosti v oblasti práce se základními operačními systémy, teorie a praxe zranitelností operačních systémů
  • nepožadujeme hluboké teoretické znalosti, v jádru našich požadavků na vlastnosti uchazeče je schopnost inovativně a flexibilně přijímat velké množství nových informací, umět je analyzovat, prioritizovat a třídit, nalézat nová řešení a pohledy na věc, spojovat stávající způsoby řešení
  • komunikační znalost anglického jazyka slovem i písmem

Můžeme nabídnout:

  • trvalý a nikdy se netenčící přísun nových projektů, informací z prostředí nejmodernějších technologií a postupů z oblasti platebního prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnosti rozvoje v jazykově otevřeném prostředí založeném na předpokladu velmi dobrého zvládání anglického jazyka
  • perspektivu trvalé práce v přátelském kolektivu skutečně inovativně myslících lidí
  • práci při návrhu nových přístupů, projektových postupů
  • možnost osvojení si praktických procesních postupů a denní praxe v prostředí technologicky vyspělé firmy
  • trvalý rozvoj komunikačních schopností
  • práci se špičkovými produkty specializovanými na monitoring a sběr dat v oblasti informační bezpečnosti
  • širokou škálu firemních benefitů

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
V olšinách 626/80, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, Databázový specialista, Support IS, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Kateřina Koubová