Pro našeho klienta, distributora pleťové a vlasové péče hledáme Skladníka seniora, který má zkušenosti s expedicí alespoň 60 000 zásilek/rok.

Pozice je součástí top managementu společnosti.

Náplň práce:

  • Vychystávání a balení objednávky
  • Zodpovědnost za svoz balíků
  • Naskladnění a doplňování zboží do skladových pozic
  • Organizace a dozor práce brigádníků
  • Práce s daty v informačním systému
  • Dodržování skladových procesů a pořádku na pracovišti

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici ve skladu
  • Fyzickou zdatnost, aktivní přístup k práci
  • Důslednost v dokončování činností
  • Logické uvažování, smysl pro pořádek

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Stravenkový paušál
  • Atmosféru menší společnosti
  • Bonusové finanční ohodnocení
  • Kávu, vodu a čaj na pracovišti zdarma
  • Práci v čistém prostředí
  • Místo výkonu: Praha 8 - Libeň

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura