Hledáme obchodníky pro péči o stávající klienty

Co budete dělat:

Komunikovat se stávajícími klienty
Telefonovat a účastnit se obchodních jednání
Vyhledávat nové obchodních příležitosti
Podílet se na vyhledávání nových a zajímavých možností investic
Seznamovat se s novými lidmi, nástroji a programy
Soustavně pracovat na splnění svých životních cílů

Co nebudete dělat:

Navolávat nové potencionální klienty
Vymlouvat se, že to nejde
Ztrácet svůj drahocenný čas

Požadujeme:

Dobré komunikační schopnosti
Minimální vzdělání SŠ s maturitou
Reprezentativní vzhled ! - bez piercingů a tetování na obličeji a krku, obarvených vlasů na jakkoli výraznou barvu, nebo podobných úprav.
Čistý trestní rejstřík!

Pracovní doba:

Začíná každý den v 9:00. Vyžadujeme přítomnost obchodníku v kanceláři nejpozději v 8:45 kvůli přípravě.

Pevná pracovní doba končí v 18:00.

My zajistíme:

Základní mzdu - FIX + provize z uzavřených obchodů (první 3 měsíce 40-60 tis Kč, po zkušební době > 60tis Kč)
Soutěže a bonusy o různé ceny
Kmen stávajících klientů
Příjemné pracovní podmínky
Možnost se vždy poradit se zkušenějšími kolegy
(Po zapracování) možnost služebního automobilu

Místo pracovního stolu: Ostrava - Stodolní
Datum nástupu: po domluvě

Společnost
FX Central Europe Investments s.r.o.
Adresa
Stodolní 1428/9, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Finanční specialista, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FX Central Europe Investments s.r.o., Tereza Blažková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.