Dynamická společnost AXENTA a.s., působící jako systémový integrátor v oblasti komplexních bezpečnostních řešení a služeb, hledá nové kolegy na pozici:

IT Security Operator

IT Security operator/

IT Security operator – absolvent

Náplň práce:

· Výkon práce operátora bezpečnostních dohledových a monitorovacích systémů v moderním Security Operation Centru.

· Poskytování technické podpory zákazníkům.

Kvalifikační předpoklady:

· SŠ/VŠ vzdělání technického směru (IT, elektro).

· Základní zkušenosti s OS Linux (RedHat, Ubuntu).

· Základní zkušenosti s OS Windows stanice/servery.

· Zodpovědnost a flexibilita.

· Týmové pojetí pracovních činností.

· Základní znalost AJ.

· Vítány jsou zkušenosti s prací v dohledových systémech (Centreon, Zabbix, Nagios) a monitorovacích systémech SOAR, SIEM, EDR nebo nástrojích PIM/PAM.

· Práce vhodná i pro absolventa se zájmem a odvahou se učit.

Nabízíme:

· Příjemné pracovní prostředí a mladý, přátelský kolektiv.

· Možnost podílet se na řešení a realizaci náročných projektů v inovativní a expandující společnosti.

· Podporu ve Vašem odborném rozvoji, zaškolení (certifikace), kurzy, další systematické vzdělávání v moderních informačních technologiích a osobní růst v oblasti kybernetické bezpečnosti.

· Práce s moderními technologiemi v oblasti kybernetické bezpečnosti (SOAR, SIEM, LM, Provozní monitoring, PIM/PAM, VA, NBA, UBA, EDR apod.)

· Různé firemní benefity.

· Nástup možný ihned.

Společnost
AXENTA a.s.
Adresa
Jundrovská 618/31, Brno – Komín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AXENTA a.s., Veronika Onderková
730 897 685