Společnost APROFES, s.r.o. se zabývá komplexními personálně-psychologickými službami. Letos slavíme již 25 let své činnosti, ke svým klientům v rámci celé ČR přistupujeme s osobním a individuálním přístupem.

SPECIALISTA MARKETINGU do Zlína

POZOR všichni, koho zajímají nove technologie!!

Hledáme posilu do týmu, která se rychle zorientuje v IT prostředí a pomůže nám především s tvorbou marketingového obsahu.

SPECIALISTA MARKETINGU!

Co bude náplň Vaší práce?
· Vedení projektů spojených s externí a příležitostně interní komunikací
· Copywriting (webové stránky, e-mailing, katalogy, články, případové studie a další)
· Pravidelná aktualizace webových stránek, marketingového uložiště a obchodních aplikací (například aplikace s rozšířenou realitou turnstileART)
· Správa sociálních sítí a marketingových platforem
· Organizace českých i zahraničních veletrhů
· Aktivní spolupráce s obchodním týmem a komunikace s celosvětovou distributorskou sítí

Co byste měl/a splňovat?
· Předchozí zkušenosti v oblasti marketingu minimálně 2 roky (zaměření ideálně na content)
· Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
· Řidičský průkaz skupiny "B" – aktivní řidič
· Ochota cestovat i do zahraničí (cca 1-2x/rok - veletrhy)

Co Vám společnost nabízí?
· Spolupráci na HPP - 1. rok určitá
· Nástup možný ihned
· Práci pro dynamicky rostoucí hi-tech společnost
· Jazykový kurz angličtiny na pracovišti a podpora dalšího vzdělávání
· Dovolená 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů
· Pružnou pracovní dobu (fix 9-14), 40 hodin
· Firemní akce v průběhu roku
· Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %
· Místo výkonu práce: Zlín
- ntb. + telefon
- možnost HO po zapracování

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete mi, prosím, svůj životopis a já se Vám ráda ozvu.

Společnost
APROFES,s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

APROFES,s.r.o., Markéta Dorazilová
605 215 386