Společnost PetCenter CZ s.r.o. je lídrem na českém i slovenském trhu a to se sítí více než 160 prodejen s chovatelskými potřebami. První prodejna Pet Center CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Stejně tak, jako rozšiřujeme prodejní a obchodní aktivity, posilujeme i naše pracovní týmy.

PPC specialista

Máš zkušenosti s aktivní správou reklamních systémů? Láká tě navrhovat, analyzovat, a hlavně realizovat lepší výkon v online prostředí, tak chceme tvůj životopis.

CO NABÍZÍME?

  • Skvělý tým lidí a podporu v týmu
  • Podporu dalšího vzdělávání – láká tě Marketing Festival? Jedeš!
  • Pet friendly kancelář
  • Možnost profesně se rozvíjet a realizovat své nápady
  • Pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí
  • Kvartální bonusy
  • Nadupaný počítač
  • Dost dobrou slevu na naše produkty
  • Turnaje ve stolním fotbálku

JAKÁ BUDE NÁPLŇ TVÉ PRÁCE?

  • Budeš nasazovat, spravovat a analyzovat e-commerce kampaně v Česku i na Slovensku a vyhodnocovat jejich výkon.
  • Denních chlebem budou PPC kampaně v systémech Seznam Sklik, Google AdWords, Facebook atd.
  • Zajistíš i správu zbožových srovnávačů.
  • Bez reportingu a performance analýz se to neobejde.
  • Čekáme, že také přineseš nové nápady vedoucí k optimalizaci konverzních poměrů, budeš sledovat trendy a hledat nové příležitosti v PPC a ostatních kanálech.
  • Budeš spolupracovat s ostatními kolegy on-line marketingu, s agenturami a dodavateli.

JSI VHODNÝ KANDIDÁT, POKUD:

  • správu a optimalizaci kampaní v PPC systémech jsi prakticky dělal/a
  • máš zkušenost vyhodnocením kampaní
  • zvládáš Google Analytics, AdWords, Sklik, Facebook Ads
  • znalost Mergada je výhodou
  • umíš výborně česky, ideálně i slovensky
  • orientuješ se on-line marketingových kanálech
  • baví tě věci vymýšlet a zlepšovat, jsi iniciativní a máš tah na branku

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Do Čertous 2634/7, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Direct Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

PetCenter CZ s.r.o., Kateřina Fliegerová