Senior Sales Manager

Hotel International Prague**** je součástí hotelové skupiny Mozart Hotel Group. Hotel má celkem 278 pokojů a disponuje významným konferenčním centrem se 14 sály o celkové kapacitě 1200 osob. Dále nabízí A la carte restauraci Symphonia, Restauraci Harvest a Armstrong Lobby Bar.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior Sales Manager.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Český a anglický jazyk na pokročilé úrovni, další světový jazyk výhodou
  • Perfektní komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Obchodní a týmový duch
  • Rozhodnost, flexibilitu, samostatnost a odolnost

Náplň práce:

  • Vedení pravidelných obchodních schůzek se stávajícími i novými partnery
  • Péče o stávající klientelu, ale primárně akvizice nových obchodních partnerů v zahraničí i v tuzemsku
  • Aktivní Sales, jehož cílem je dosáhnout stanovených cílů a zajistit výnosnost segmentů Corporate, Leisure & MICE
  • Podílení se na tvorbě akčního plánu
  • Účast na mezinárodních veletrzích a workshopech
  • Zajištění efektivního plnění požadavků našich hostů
  • Plnění finančního plánu v oblasti Corporate, Leisure & MICE
  • Reportování výsledků ředitelce obchodního oddělení

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké slevy na služby v rámci hotelového řetězce
  • Čtvrtletní bonus při splnění GOP
  • Personální strava zdarma
  • Přátelský kolektiv

Zaujala Vás tato pozice a splňujete dané požadavky? Neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Společnost
LIRIKOS Invest s.r.o.
Adresa
Koulova 1501/15, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Prodej a obchod, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LIRIKOS Invest s.r.o., Lenka Kaloudová
+420 296 537 860