Společnost COMPOS DISTRIBUTION s.r.o. je úspěšným velkoobchodem, distributorem a dovozcem výpočetní techniky s IT poradenstvím. Jsme partnerem pro maloobchodníky, firmy, dealery i koncové zákazníky. Náš tým profesionálních obchodníků se věnuje každému klientovi individuálně, přesně podle jeho potřeb. Budování dlouhodobých obchodních vztahů, založených na vzájemné důvěře a osobních hodnotách, je pro nás prioritou. Díky poskytované přidané hodnotě a aktivnímu zájmu o dlouhodobé uspokojení potřeb našich klientů stále rosteme.

IT Technik/Skladník

Hledáme šikovného a spolehlivého kolegu do našeho týmu na pozici:

IT technik/skladník

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek a standardní pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou tři měsíce
  • zázemí stabilní české firmy s každoročním ekonomickým růstem
  • kolektiv mladých přátelských lidí
  • pěkné pracovní prostředí
  • pomoc zkušenějších kolegů při zapracování

Požadujeme:

  • pokročilou znalost výpočetní techniky

- montáže PC
- diagnostika závad
- instalace OS

  • spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
  • týmové jednání, ale taky schopnost pracovat samostatně
  • nadšení do IT i fyzickou zdatnost
  • a samozřejmě chuť pracovat
  • řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Náplň práce:

  • montáže počítačů, serverů atd.
  • příjem a výdej zboží
  • výdej zboží zákazníkům a komunikace s nimi
  • řešení reklamací

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete prosím váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na vás.

Společnost
COMPOS DISTRIBUTION s.r.o.
Adresa
Mečíková 2918/1, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel