Jsme mladá, rozvíjející se společnost a sídlíme v samém srdci Jablonce nad Nisou. Zabýváme se výrobou textilních látek a většinu naší produkce exportujeme do zahraničí.

Naše produkty vyrábíme v Semilech, kde máme pronajatou výrobní halu. Náš tým pracovníků má mnohaleté zkušenosti s textilní výrobou a svou činností navazuje na historickou tradici textilního průmyslu v Libereckém kraji.

Mezi naše nejdůležitější produkty patří africké damašky, arabské košiloviny, sypkoviny a lůžkoviny. Jako mladá společnost se nebojíme moderních trendů ve způsobu řízení firmy ani moderních trendů v přístupu k zaměstnancům.

Sázíme na osobní zodpovědnost každého zaměstnance a máme v něj důvěru, že ve své profesi dělá maximum a pomáhá tak k rozvoji firmy.

Designer tkaných dezénů v CAD Systému

Co vás čeká

Náplní Vaší práce bude zpracovávání tkaných dezénů v CAD systému, jejich evidence. Zpracování dezénů budete konzultovat s dodavatelem tkaní i s konečným zákazníkem. Budete v úzkém kontaktu s kreativní designérkou, která dezén nakreslí a vy pak dezén zpracujete v programu DesignScope victor. Můžete se podílet na kreslení dezénů, které si pak můžete následně zpracovat.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pro zvládnutí nabízené práce je nutné mít alespoň nějaké zkušenosti s programem DesignScope victor a mít vysokoškolské textilní vzdělání. Určitě se neobejdete bez aktivní znalosti anglického jazyka. Pro komunikaci s dodavateli a zákazníky je AJ nezbytný. Nebude k ní docházet příliš často, ale někdy ano. Předpokládáme, že umíte pracovat s MS Excel, MS Word a emailem a celkově pro Vás práce na PC není problémem. Sháníme kolegu do týmu, pečlivého a spolehlivého. Řidičský průkaz sk. B bude určitě výhodou. Práce může být vhodná i pro schopného absolventa.

Výhodou bude, pokud budete umět

Uvítáme i znalost druhého jazyka (němčina, francouzština).

Zkušenosti v podobné profesi, zejména se zpracováním tkaných dezénů v DesignScope.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zajímavou práci v rozvíjející se společnosti, založené na morálních hodnotách a přátelském kolektivu.

Volnou pracovní dobu a moderní vybavení pro Vaši práci.

Nadstandardní finanční ohodnocení v závislosti na zaučení a zlepšení Vašich dovedností.

6 týdnů dovolené

Firemní iPhone s neomezeným tarifem

13. plat a bonusy

Stravenkový paušál

Příspěvek na kulturu a sport

Káva zdarma

Firemní výlety, akce, oslavy.

Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Sdílené služební auto i k soukromým účelům.

Společnost
CALEDON textile s.r.o.
Adresa
Soukenná 984/9, Jablonec nad Nisou
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá) nebo Francouzština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Technika a vývoj, Kultura, umění a tvůrčí práce, CAD/CAM specialista, Designer, Průmyslový designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.