Očekávejte více. Spojte se více. Buďte více v Diebold Nixdorf. Naše týmy automatizují, digitalizují a transformují cestu více než 75 milionů lidí po celém světě, kteří využívají bankovnictví a nakupují v tomto maximálně propojeném světě zaměřeném na spotřebitele. Přidejte se k nám v propojování lidi s obchodem v této zásadní a prospěšné roli.

Servisní technik bankovních systémů - sídlo Jihlava

Co Vás čeká?

  • servis – servisní činnost ATM a RATM dle plnění SLA (Service Level agreement)
  • profylaktické prohlídky zařízení v oblasti bankovních systémů – dle požadavků zákazníka (bankomaty/automatické trezory)
  • instalace a otestování zařízení u zákazníka
  • ad-hoc projekty (dodržování bezpečnostních standardů a aktualizace softwaru)

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru a zájem o obor elektro podmínkou vč. platná vyhláška 50, §6
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat - v rámci regionu
  • znalost práce s PC, běžné uživatelské prostředí
  • znalost operačních systémů Microsoft Windows
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni (dokumentace v anglickém jazyce)
  • zodpovědnost, pečlivost, proaktivita a flexibilita (pravidelné pohotovosti)
  • samostatnost i práce v týmu
  • příjemné a profesionální vystupování (on - site řešení problémů, nutná komunikace se zákazníkem)
  • spolupráce s bezpečnostními agenturami
  • trestní bezúhonnost
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • profesní školení
  • mobilní telefon, notebook - nabízíme neomezený tarif a 5GB dat
  • služební automobil také pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené - žijeme naší prací, ale nepracujeme o život
  • stravenky - na cestách se hodí
  • Cafeterie - vybíráme si benefity dle vlastních přání
  • možnost využití Makro karty nebo VIP programu Datart
  • lekce anglického jazyka - pracujeme globálně
  • příspěvek na penzijní připojištění - myslíme na budoucnost
  • občerstvení na pracovišti - voda, čaj a dobrá káva jsou samozřejmostí
  • přátelský kolektiv

Společnost
Diebold Nixdorf s.r.o.
Adresa
Jiráskova 1016/34, Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Diebold Nixdorf s.r.o., Ivana Pospíšilová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.