Vojenský technický ústav, s.p., se sídlem v Praze 9 - Kbelích hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici:

ŘEDITEL úseku kvality a kontroly

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru.
- Praxe na obdobné pozici minimálně 5 roků.
- Držitel osvědčení na stupeň utajení "TAJNÉ" nebo předpoklady pro jeho získání (nezbytná podmínka pro výkon pracovní pozice).
- Praktické znalosti a dovednosti z oblasti řízení kvality integrovaného systému managementu, realizace kontrolní činnosti u státního podniku či obdobné organizace.
- Znalost norem EN ISO/IEC, AQAP, ČOS a PART/EMAR 145 a 21.
- Orientace v právních předpisech z oblasti zadávání veřejných zakázek.
- Aktivní znalost AJ.

Náplň práce:

- Zabezpečení dodržování platné legislativy, norem (ČSN EN ISO 9001, 14001, 27001 a 50001, ČSN ISO 45001:2018, EN ISO/IEC 27001, PART/EMAR 145 a 21 v platném znění), včetně aktualizace organizačních směrnic a postupů QMS, EMS a OHSAS státního podniku.
- Metodická zodpovědnost za celopodnikové procesy z oblasti Integrovaného systému managementu jako jeho představitel (PISM).
- Zodpovědnost za identifikaci, implementaci a řízení systému rizik u státního podniku.
- Zajištění provádění vnitřní kontroly do všech oblastí působení státního podniku.
- Průběžné vyhodnocování výsledků kontrolní činnosti, analýza a předkládání návrhů na odstranění zjištěných nedostatků řediteli státního podniku.

Nabízíme:

- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
- Pružnou pracovní dobu.
- 5 týdnů dovolené,
- 2 dny sick days
- Služební mobilní telefon
- Příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity (Benefit Plus)
- Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- Zázemí stabilní společnosti.

Nástup je možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se nám.

Zašlete svůj strukturovaný životopis společně s vyjádřením souhlasu se zpracováním osobních údajů, pouze potřeby tohoto výběrového řízení, spolu s krátkým motivačním dopisem prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
Vojenský technický ústav, s.p.
Adresa
Mladoboleslavská 944, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vojenský technický ústav, s. p.
Mladoboleslavská 944, 197 00 Praha 9 – Kbely, Česká republika
910 105 200