Společnost stauner palet s.r.o. je významným dodavatelem transportních kovových palet pro automobilový průmysl.

Vlastními vývojovými a výrobními kapacitami zajišťuje kompletní služby od konstrukční dokumentace přes vzorové palety až po velkosériové dodávky transportních a skladovacích systému v nejrůznějších variantách.

Z důvodu rozvoje aktivit a posílení stávajícího týmu hledáme nového kolegu/ -kolegyni na pozici:

SPECIALISTA/-KA MARKETINGU

Ekologicky orientovaná společnost s CO2 neutrální výrobou, hledá pro propagaci svých aktivit zkušeného kolegu / zkušenou kolegyni na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění marketingových aktivit v souladu se stanoveným marketingovým plánem a cíli obchodní skupiny
  • Prezentace a propagace společnosti, budování značky (média, weby, sociální sítě)
  • Zodpovědnost za správu a aktualizaci webových stránek a sociálních sítí
  • Návrh a tvorba marketingových a propagačních materiálů a kampaní (prezentace, image videa apod.)
  • Vytváření měsíčního newsletteru
  • Analytická činnost, vyhodnocování úspěšnosti kampaní a pravidelný reporting vedení společnosti
  • Úzká komunikace s vedením společnosti, odbytu a prodeje apod.

PROFIL UCHAZEČE:

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání – ideálně marketing, nebo praxe v oboru
  • Předchozí zkušenosti v marketingu na obdobné pozici
  • Praktické zkušenosti s tvorbou grafiky, videí a propagačních materiálů
  • Schopnost zaujmout a přitáhnout zákazníky a zaměstnance
  • Komunikativní znalost NJ anebo AJ
  • Výborná znalost ČJ v mluveném i písemném projevu
  • Kreativita, samostatnost, schopnost dotáhnout úkoly do úspěšného konce
  • Cit pro grafiku

NABÍZÍME:

  • Samostatnou a zajímavou práci
  • Nástup možný IHNED
  • Příležitost profesně růst s expanzí mezinárodní firmy
  • Roční odměnu ve výši 500. 000,- až 800. 000,- Kč
  • Dotované závodní stravování

V případě že splňujete podmínky a hledáte skutečnou výzvu, zašlete nám prosím Váš životopis s fotografií a pokud možno referencemi z předchozích zaměstnání v české a cizojazyčné jazykové mutaci.

Těšíme se na Vás!

Společnost
stauner palet s.r.o. / CAR POINT
Adresa
Mrákov – Starý Klíčov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 500 000 – 800 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingový ředitel/manažer, Specialista PR, Specialista marketingu, Webdesigner, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel