Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

 Plant Controller (Finance Manager)

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komplexní odpovědnost za finanční řízení společnosti (nákladový a výrobní controlling, závěrka, bilance a výsledovky)
  • Plánování rozpočtu a forecastu závodu
  • Nastavení efektivních controllingových procesů ve spolupráci s centrálou společnosti
  • Odpovědnost za dosažení stanovených cílů, profitabilitu společnosti a řízení cash-flow
  • Zastupování společnosti v komunikaci s bankami a státními institucemi: treasury, daně, legislativa
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti, reporting na lokální a regionální úrovni
  • Vedení týmu finančního oddělení a jeho další rozvoj

POTŘEBNÉ ZNALOSTI/OČEKÁVÁME:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření (popř. SŠ + praxe 5 let ve výrobní společnosti)
  • Praxe na pozici finančního manažera/ředitele či Finance Controller min. 2 - 5 let ve výrobní společnosti podmínkou
  • Důraz na znalost nákladového a výrobního controllingu
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
  • Možnost profesního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity (služební auto k soukromým účelům, zajímavý roční bonus a další)
  • Aktivní využití cizího jazyka

LOKALITA/MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

region Ústí nad Labem

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Sabina Vobecká
+420 734 140 118