Státní veterinární správa

Referent v oddělení správy informačních systémů

Požadujeme:

  • úplné střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • znalosti a praktické zkušenosti se správou a provozem ICT infrastruktury
  • dobré komunikační dovednosti, proklientský přístup, samostatnost, zodpovědnost

Vaším úkolem bude:

  • zajišťování systémové činnosti v oblasti ICT - identifikace a řešení problémů týkajících se ICT infrastruktury, podpora při implementaci nových a zlepšování stávajících ICT procesů
  • podpora uživatelům ICT v rámci Státní veterinární správy (SVS)
  • součinnost při správě informačních systémů SVS
  • koordinace servisu a údržba správy banky dat, podpora uživatelům na úseku správy databází
  • podílení se na tvorbě finálních výstupů informačních systémů SVS, zejména digitálních publikací a elektronických prezentací

Nabízíme:

  • služební poměr podle zákona o státní službě
  • příležitost rozšířit si znalosti a zkušenosti se správou a provozem ICT infrastruktury
  • zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, 6 dnů studijního volna v kalendářním roce, stravenky, příspěvek z FKSP
  • odpovídající ohodnocení podle tabulek platů státních zaměstnanců s ohledem na dosažené vzdělání a délku odborné praxe - 9. platová třída; k platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
  • program MultiSport
  • vstřícný a podporující přístup k problematice slaďování rodinného a osobního života státních zaměstnanců s výkonem služby

Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 19 730 – 28 920 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Správce aplikačního SW, Pracovník help desku, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Státní veterinární správa, Lucie Pelichová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.