Coffee & Tea Company

Brand Ambasador JULIUS MEINL

Společnost JULIUS MEINL hledá kandidáta na pozici BRAND AMBASSADORA značky

Co vás čeká

Budete zodpovědní za kávovou značku s více jak 150. - letou historií. Budete budovat image značky prostřednictvím eventů, kampaní i přímo v první linii - v kavárnách. Budete mít na starosti naši CoffeeAcademy. Budete školit profesionály i kávou nepolíbené. Budete vytvářet obsah pro sociální sítě, podílet se na aplikaci marketingové strategie značky. Budete zároveň součástí mezinárodního týmu baristů kávového domu JULIUS MEINL

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme profesionála s vášní pro kávu, s praxí za kávovarem a zároveň tak trochu marketéra. Očekáváme znalost late art a alternativních příprav kávy. Očekáváme analytické myšlení a smysl pro kreativitu. Potřebujete mít skvělé organizační schopnosti a dobrou znalost anglického jazyka. Neočekáváme individualistu, ale týmového hráče.

Profesionální znalost přípravy kávy klasickými i alternativními postupy a praxe v kavárně na pozici baristy je to, bez čeho se neobejdete.

Co vám můžeme nabídnout

služební automobil, telefon, počítač a pak již jen hodně práce.

Nástup: 1.7.2021

Společnost
Julius Meinl Coffee Intl., a.s., organizační složka
Adresa
Strakonická 1199/2d, Praha – Hlubočepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, F&B Manager, Barista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel